Belarusian Women Dating

Naprawiamy szkody, czyli na e-randce foch też może się zdarzyć

Jedną z umiejętności, za które faceci kochają kobiety, jest umiejętność strzelenia focha „za nic”. A ponieważ mózgi kobiece i męskie, choć są takie same, to działają inaczej, ocenia wielkości „niczego” też jest diametralnie różna. Na randkach online foch też jest prawie nieunikniony. Zresztą to nic złego, bo nie kłócą się tylko ci, którym na sobie nie zależy, ale żeby zbudować trwały związek, trzeba wiedzieć, co z tym fantem dalej zrobić.

Prezent na randce online?

Oczywiście, że tak. Prezent to zawsze forma zadośćuczynienia – wiesz, co zrobiłeś źle i starasz się naprawić szkody.

Ale na e-randce nie można dać czekoladek ani kwiatów. Można za to użyć potężniejszej broni – komplementu, czułego słowa, a można i wiersz napisać, jeśli czujesz się na siłach. Prezent to nie jest „łapówka” za powrót do normalnych stosunków. Tu chodzi raczej o to, że skoro narozrabiałeś i zepsułeś swojej kobiecie noc, bo przez Ciebie źle spała, to też powinieneś zarwać nockę, żeby w tym czasie stworzyć wirtualny prezent.

https://www.facebook.com/RosjankiUkrainki -Rosjanki Ukrainki Radki

Zaczyna się od przeprosin

Sprawa jest dla mężczyzn trudna, a na randkach internetowych jeszcze się komplikuje, bo przeprosiny zależą zawsze od skali przewinienia. Musisz więc zobaczyć, co napisałeś nie tak, co takiego powiedziałeś, co uraziło dziewczynę – oczywiście, że nie miałeś niczego złego na myśli, ale chat to zwodnicze narzędzie. Czasem to, co chcesz napisać, a to, co napisałeś, to dwie różne rzeczy, a brak możliwości przesyłania komunikatów niewerbalnych utrudnia odkodowanie prawidłowego przesłania. To jeden z nielicznych przypadków, w których jesteś odpowiedzialny za to, co odczytała druga osoba, a nie tylko za to, co napisałeś. Bądź facetem, weź winę na siebie – bo użyłeś skrótu myślowego, nietrafionego porównania, bo autokorekta przy pisaniu z telefonu spłatała Ci figla. To wszystko się zdarza.

To nie gra

W paru poradnikach uwodzenia „doradcy” nakazują odegrać przeprosiny. Tego absolutnie nigdy nie rób. Związek to nie gra – nie możesz wziąć na siebie winy, która absolutnie nie jest Twoja, nie możesz odegrać biednego, zranionego chłopczyka, bo nim nie jesteś. W realu randki też czasem kończą się zwarzoną atmosferą, bo się partnerzy nie porozumieli. Na Twoje szczęście Ukrainki, choć bardzo uczuciowe, łatwo też dają się przeprosić, nie czubią się o nic i nie mają żadnych kompleksów na tym tle – nie porozumieliśmy się, szkoda, ale spróbujemy zrobić coś, żeby się to nie powtórzyło. To nie jest kwestia udawania i odgrywania – jeśli chcesz zdobyć dziewczynę, odzyskać nadszarpnięte zaufanie, to musisz cały czas być sobą, a nie zmieniać maski zależnie od chwilowych potrzeb.