Belarusian Women Dating

Bir Rus kadin icin iyi bir koca misiniz

Yazılarımızı iyi takip ettiyseniz, bir Rus kızını etkileme yollarını fazlasıyla öğrendiniz demektir. Neler hoşlanırlar, ne okurlar, ne dinlerler artık biliyorsunuz, peki, acaba siz bir Rus kadını için uygun bir eş misiniz? Bu yazımızda bu konuya değineceğiz.

Bu konuda yapılan tüm sosyolojik araştırmalar göstermiştir ki, Rus kadınlarının yüzde doksanı aile yaşamına son derece önem vermekte, ailelerini kendilerinin bile üzerinde tutmaktadırlar. Rus kadının bu ilgisi, evlilik öncesine kadar kendi ebeveyn aileleri için geçerliyken evlendikten sonra kendi kocası ve çocukları üzerine kaymaktadır. Bu sebeple, uçarı bir erkekseniz ve evlilik hayatı pek size göre değilse, şansınızı bir Rus kızında harcamamanızı tavsiye ederiz.

Alkol ve uyuşturucu bağımlılığı Rus kızlarının nefret ettiği özelliklerdir. Her ne kadar filmler, kadınlar da dâhil tüm Rusları votka bağımlısı olarak gösterse de aslında gerçek şudur ki Rus kadınları içkinin hiçbir türünü sevmezler. Bunu sebebi de yine aile kavramından kaynaklanmaktadır. Çok içki içen bir erkeğin iyi bir aile babası olmayacağını bilirler. Bununla birlikte elbette oturup karşılıklı iki kadeh içip dertleşmenin bir zararı yok.

Rus kadınlarının ne kadar bakımlı olduklarına, kişisel bakımlarına ne kadar özen gösterdiklerine kendiniz şahit olmuşsunuzdur. Kendilerine gösterdikleri bu bakımı partnerlerinden ve kocalarından da beklerler. Bu sebeple, bakımınıza dikkat etmeli, modayı takip etmeli ve son derece şık bir beyefendi olmaya özen göstermelisiniz. Giyime büyük paralar harcamanıza gerek yok. Sadece bakımlı olduğunuzu ve dış görünüşünüze dikkat ettiğinizi hissettirmeniz yeterli. Eşiniz zaten sizi şık hale getirmek için elinden geleni yapacaktır.

Asla aldatmamalısınız. Bir Rus kadını boşanmayı kaldırabilir ancak aldatılmalı asla kaldıramaz. Bir Rus kadınıyla birlikteyseniz onu dünyanın merkezine koymalı, diğer kadınları gözünüzde öldürmelisiniz. Kendileri son derece sadık olan Rus kızları, aynı sadakati eşlerinden ve sevgililerinden de beklerler. Öte yandan, onu kıskandığınızı ve sahiplendiğinizi mutlaka belli etmelisiniz. Avrupalı kadınların aksine Rus kadınları sahiplenilmeyi ve eski ataerkil hayatı çok severler. Kıskandığınızı belli etmeli, dozunu abartmadan giydiklerine ve yaptıklarına karışmalısınız. Bununla birlikte özgürlüğüne düşkün olan Rus kadının yaşam alanını daraltmamalısınız. Ona güvensizlik duymadan akşam arkadaşlarıyla eğlenmesine ya da tek başına alışverişe gitmesine izin vermelisiniz. Sadakatinden şüphe ettiğinizi anladığında işler dayanılmaz olur.

Ve elbette maddiyat. Her ne kadar Rus kadınları maddiyata çok önem vermeseler de, rahat bir hayat yaşamayı ve bu rahat hayatı erkeğinin ona sunmasını isterler. Birçok Rus kızı son derece iyi eğitim almıştır, ancak evlendiğinde tüm dikkatini ve ilgisini çocuğuna ve ailesine vermek istediği için, çalışmaya pek sıcak bakmaz. Bu sebeple, maddi geliriniz bakımlı bir prensesin masraflarını kaldıramayacak seviyedeyse işiniz biraz zor demektir. Yine de onu gerçekten sevdiğini hissettirebilirseniz, Rus kadını ömür boyu bir kuru ekmek yemeye razı olacaktır.

Makale Sponsoru: http://girl-russia.net